Nieuwsbericht

Over van alles

Veilingfeest ter ere van het 10-jarig jubileum

10jaarTer gelegenheid van het 10 jarig jubileum van onze stichting hebben wij een veiling georganiseerd die zondag 23 november plaatsvond in Café-Restaurant POLDER te Amsterdam. We kunnen met trots vertellen dat het een geslaagde middag was en dat we maar liefst €1.459,- opgehaald hebben voor onze projecten! Dit was natuurlijk nooit mogelijk geweest zonder JULLIE. Daarom willen wij bij deze iedereen bedanken, niet alleen de mensen die iets ter veiling hebben aangeboden of op de veilingitems hebben geboden, maar voor alle steun die wij het afgelopen decennium hebben ontvangen.

Hier volgt nu de complete lijst van veilingitems die aangeboden zijn. Mocht u dus nét naast een item gegrepen hebben, kunt u via deze weg alsnog hetzelfde of iets soortgelijks bemachtigen.

  • Café-Restaurant POLDER : Niet alleen de ruimte voor de veiling met koffie en thee, maar ook een diner bon voor een 3-gangen diner en een fles wijn voor twee personen.
  • Nook’s Taarten: Voor de heerlijke taart die het bakje koffie of thee vergezelde.
  • Saskia van Hugten: Een stadswandeling in Amsterdam voor 15 personen.
  • Koffie Leute: Een koffieproeverij in hun nieuwe winkel in Utrecht, het Brauhaus.
  • Annemarie Coenen: Twee geheel met de hand vervaardigde stokpaardjes.
  • Frans Pel: Een rondleiding in de molen in Hurwenen door de molenaar en een bezoek aan de Jip & Janneke tentoonstelling in het Stadskasteel te Zaltbommel.
  • Important Stuff: Een prachtig zacht, felgekleurd vilten kleed.
  • Ilse Weisfelt – Illustratief ontwerp: Twee prachtige zeefdrukken (met beperkte oplage!) “Tatjana Tropicana” & “De Ondraaglijke Lichtheid van het Bestaan”.
  • Ineke van Hemert en Tom Metz: Vakantiehuis “U Thomaš” in Tsjechië.
  • Willy Mentink: Een weekend in haar appartement in Scheveningen (gevulde koelkast inbegrepen).
  • Van der Vliet – Support in Sport: Een fietsmeting voor wielrenners of mountainbikers.
  • Uitgeverij Meulenhoff: Enkele boekpakketten met verschillende thema’s.
  • Brandwijk: Een vijftal kerstpakketten. (Inhoud bleef een verassing tot het laatste moment!)
  • Kampeerbosje Leerdam: Een overnachting inclusief ontbijt voor drie personen in een Pipo wagen.

Tot slot nog een kort filmpje waarin foto’s langskomen van het afgelopen decennium.